INFORMACE O PROJEKTU

Základní popis výstavy

Originální desetijamkový minigolf baví nejen děti. Ve Vysokých trámech Sladovny řádila desítka výtvarníků, která v nich vytvořila unikátní desetijamkové minigolfové hřiště.

Ano, čtete dobře. Opravdu minigolfové hřiště. A to navíc není vůbec obyčejné. Každý z autorů svou jamku zpracoval podle originálního výtvarného návrhu, takže vám při honičce za co nejlepším výsledkem budou oči přecházet.

Neměli žádné společné téma a jediným zadáním bylo, vytvořit minigolfovou jamku, která musí jít zahrát a musí být neobyčejná. Šikovní autoři se nenechali zahanbit a vy si tak můžete zahrát minigolf na závodní dráze, na trenýrkové jamce či v pokoji z minulého režimu.

Výtvarníci, kteří se na výstavě podíleli:

Marie Hlad, Jakub Grec, Petr Brožka, Jan Hrubeš, Petr Popelka, Lukáš Urbanec, Richard Fischer, Lukáš Kalivoda, Karey Rawitscher, Lukáš Zahradník.

Informace pro návštěvníky

Termín výstavy

Výstava je otevřena od 12. 5. 2017 - 10. 9. 2017.

Vstup na výstavu

Vstup do expozice Zahraj si mini, Tygře je bez objednání a bez časových bloků. Ve výstavě je přítomen lektor.

Otevírací doba

Expozice Zahraj si mini, Tygře je otevřená denně kromě pondělí od 9 do 17 hodin – o víkendech do 18 hodin. V době letních prázdnin je otevřeno každý den včetně pondělí od 9 do 18 hodin.

KONTAKTNÍ INFORMACE

+420 387 999 997

info@sladovna.cz

více informací na http://www.sladovna.cz

Sladovna Písek o.p.s., Velké náměstí 113, 397 01 Písek

Lektorské programy

K aktuálním interaktivním výstavám připravuje Sladovna tradičně nabídku programů pro školy. Programy jsou koncipovány hravou formou, využívají metody prožitkového a situačního učení a mají za cíl přiblížit dětem srozumitelnou formou téma výstavy.

Kontakt pro objednání: +420 387 999 997, info@sladovna.cz